Jaunumi

December 1, 2021

Parastais Pai Gow pokers vs. Pokers ar seju uz augšu

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter

Kā norāda nosaukums, Face Up Pai Gow Poker ir pai gow pokera variācija kurā pilnībā parādīta tirgotāja roka. Jums varētu rasties jautājums: "Kas ir par nozveju?" Ar dīsera starta roku dīlerim roka automātiski ir grūdiens. Vienmēr ir sānu likme, lai pasargātu no šādas situācijas.

Parastais Pai Gow pokers vs. Pokers ar seju uz augšu

Lai gan abas spēles ir diezgan līdzīgas, ir jāņem vērā dažas interesantas atšķirības. Ar priekšpusi uz augšu dīlera kārtis tiek izdalītas ar attēlu uz augšu. Face Up Pai Gow versijā nav arī 5% komisijas maksas. Turklāt dīlera ace-high pai gow ir automātisks spiediens, un spēlētājiem nav vietas.

Noteikumi

Tas ir labi, ja jūs vienkārši vēlaties uzzināt, kā Face Up Pai Gow pokers atšķiras no tradicionālā pai gow pokera. Sekojošie noteikumi reglamentē Face Up Pai Gow Poker:

 1. Tiek izmantots viens klājs ar 53 kartēm, ieskaitot 52 parastās kārtis un vienu jokeri.
 2. Savukārt jokotājs ir nedaudz nekontrolējams. Ar šo kārti var veikt dūzi, taisnu, flushu, taisnu flush vai karalisku flush.
 3. Standarta pokera reitinga noteikumos ir viens negaidīts izņēmums: A2345 taisne (bieži pazīstama kā "ritenis") ir ierindota otrajā augstākajā vietā. Neskatoties uz to, ka daži uzņēmumi ir atteikušies no šī smieklīgā ierobežojuma, lielākā daļa to dara.
 4. Spēle sākas, kad spēlētājs uzliek likmi. Turklāt spēlētājam ir iespēja šobrīd likt likmi uz Ace High, ja viņš to izvēlas.
 5. Tirgotājs sadalīs septiņas kārtis gan spēlētājam, gan dīlerim.
 6. Spēlētājiem nav iespējas pārskaitīt laimestu.
 7. Tirgotāja kartes šajā brīdī tiks parādītas sabiedrībai ar seju uz augšu. Saskaņā ar "mājas ceļa" noteikumiem tirgotājs pēc tam izveido 5 karšu augsto roku un 2 kātu zemo roku saskaņā ar "mājas ceļa" noteikumiem. Augstajai rokai jābūt augstākai pokera vērtībai nekā zemai rokai.
 8. Ja dīlera spēcīgākā piecu kāršu kombinācija ir dūža augstumā, spēle beidzas ar grūdienu neatkarīgi no spēlētāju rīcībā esošajām kārtīm. To sauc par "ace-high pai gow".
 9. Spēlētājam būs piecas augstas un divas zemas kārtis. Tāpat kā dīlera rokai, augstajai rokai ir jābūt augstākam pokera vērtējumam nekā zemajai.
 10. Standarta pokera klasifikācija attiecas uz piecu kāršu kombināciju. Pāris vai bez pāra ir vienīgā iespējamā pokera kombinācija divu kāršu spēlē, un pēc tam katras kartes vērtība tiek noteikta, vispirms apskatot visaugstāk novērtētās kartes vērtību.
 11. Kad spēlētājs nosaka roku, spēlētājs un tirgotāja augstās un zemās rokas tiks salīdzinātas. Uzvarētājs vienmēr ir tas, kuram ir vislabākā pokera kombinācija. Ja abām rokām ir vienāds rangs, piemēram, dūžiem un karaļiem, dīleris pārtrauc kaklasaiti.
About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis
Pai Gow fakti, kurus jūs, iespējams, nezinājāt
2021-11-24