Jaunumi

September 15, 2021

Kā līdzsvarot divu pāru roku stratēģiju Pai Gow

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter

Darba stratēģijas apguve ir ļoti svarīga jebkurā spēlē. Divu pāru kombināciju stratēģija ir ļoti izplatīta Pai Gow spēlētāju vidū. Šajā pārskatā mēs nopratināsim iespējamos veidus, kā līdzsvarot šīs stratēģijas spēku.

Kā līdzsvarot divu pāru roku stratēģiju Pai Gow

Lai gūtu panākumus Pai Gova Pokers, jums ir jābūt garīgai spējai līdzsvarot spēku starp abām rokām, kuras ar jums tika galā. Viena ir atzīmēta kā zemā roka, bet otra ir atzīmēta kā augstā roka. Līdzsvara sasniegšana ir vienkārša lielākajai daļai iespējamo roku.

Tomēr spēka līdzsvara sasniegšana, spēlējot divu pāru kombinācijas, rada grūtības gan iesācējiem, gan pieredzējušiem spēlētājiem. Turpmākajās sadaļās ir divu pāru roku iegūto spēku līdzsvara analīze. Turklāt ir padomi, kas palīdzēs saglabāt līdzsvaru un spēlēt rokas savā labā. Sekojot padomiem, jūs varat palielināt uzvaru Pai Gow Poker.

Izaicinājums spēlētājiem ar divām pāra rokām

Kad jums ir divas pāru rokas, jums jāizlemj, kā jūs spēlēsiet, lai saglabātu līdzsvaru. Viens veids, kā to izdarīt, ir saglabāt zemāko vērtību augstajā pārī. Alternatīvi, jūs varat to turēt zemā pārī. Neatkarīgi no tā, kā jūs nolemjat spēlēt, mērķis ir saglabāt spēku samēru.

Iespējamie enerģijas saglabāšanas veidi

Pieņemiet scenāriju, kad esat saņēmis salīdzinoši augstu kārti, kad jums ir jāieliek zemā roka. Saprātīga spēle būtu turēt abus pārus augstā līmenī. Tādā veidā jūs saglabājat spēku līdzsvaru savā labā. Vēl viens manevrs, kas darbotos perfekti, būtu pāru sadalīšana.

Spēļu izsekošana, izmantojot vērtēšanas sistēmu

Daudziem spēlētājiem ir uzticamas punktu skaitīšanas sistēmas, lai noteiktu labākās spēles katrā Pai Gow posmā. Mūsdienās tiek izmantotas vērtēšanas sistēmas, jo tās darbojas. Praksē vērtēšanas sistēma pieprasa jums pievienot katru papildinājumu abiem pāriem.

Ilustrācijai apsveriet posmu, kurā jums tiek piešķirts pāris, kurā ir domkrats un pieci. Viss, kas jums jādara, ir saskaitīt abu karšu vērtību. Šajā gadījumā 11 (džekam) un 5. Apkopojot, abi dod jums 16. Zinot to, jūs zināt, kā spēlēt roku savā labā.

Scenāriji, kur pāri vajadzētu izlīt

Eksperti iesaka pārus sadalīt jebkurā laikā, ja kāršu vērtības rokā ir vienādas ar 17. Šādā gadījumā atsevišķi pāri ir pietiekami spēcīgi, lai saglabātu spēku līdzsvaru.

Ja jūsu karšu kopējā vērtība ir no 12 līdz 16, lēmums sadalīt nav obligāts. Izņēmums no šī noteikuma ir tad, kad jums ir Ace karte, kas jāievada zemā rokā. Tādā gadījumā pārus vajadzētu turēt kopā augstā rokā

Pāru dalīšana ir spēkā arī tad, ja jums ir kārtis, kuru kopējā vērtība ir no 7 līdz 11. Ja jūs varat ievietot augstu dūzi vai augstu karali zemākajā, labāk izvairīties no pāru sadalīšanas.

Dažkārt var gadīties, ka kartītes ir 6 vai mazākas. Labākā spēle šeit ir šķelties, ja jums nav dūža, karalienes vai karaļa augstuma, lai ieslīdētu zemākajā līmenī

Noslēguma vārdi

Pai Gow Poker ir jautra spēle, kurai nevajadzētu jūs biedēt. Izmantojot iepriekš aprakstītās spēles, jūs tagad varat sēdēt pie galda kopā ar citiem spēlētājiem un vislabāk izmantot divu pāru kombinācijas. Paturiet prātā, ka spēlei ir vairāk noteikumu, kas jums jāzina, pirms sākat spēlēt.

About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis
undefined is not available in your country. Please try:
Nakts, kas jāatceras: Lasvegasas vietējais hits $200 000 video pokera džekpots
2024-05-16

Nakts, kas jāatceras: Lasvegasas vietējais hits $200 000 video pokera džekpots

Jaunumi